hiking, hitch hiking, hitch hitch hiking


Previous Entry Share Next Entry
Чімодан - літак - Балкани
mcheetan
... ну, холєра, фшьо, нарешті їду! (с) Гади
Зараз зовсім не віриться, але вже завтра стартуємо на Балкани. На місяць.

І все.

Літаком до Венеції, а далі автостопом по Адріатичному побережжю і це АААААааааа!!!!!

Це просто зараз неможливо зрозуміти. Неможливо уявити, яких людей зустрінемо по дорозі, які місця побачимо, куда завезе нова машина, чи що порадять глянути нові знайомі. Чи буде тепле море чи блукатимо старовинними вузькими вуличками під дощем. Зриватимемо гранати прямо з дерев в долині Неретви чи замерзатимемо у високогіррі Дурмітору.

Зрештою це і не важливо )

Квитки на літак купили в лютому. В липні звільнився з роботи. В серпні відкрили візу. Весь вересень працював над фотографіями - щоб з чистою совістю рушати в дорогу довелось щодня сидіти до 2 ночі. Втім останнє весілля віддам лиш завтра зранку. Шкода, ніхто так і не відгукнувся на пропозицію зробити фотосесію на Балканах, але, значить, буде більше пейзажів і стріту :)

А ще виявив, що запити в космос (читай ФБ і ВК) таки знаходять адресатів. Ну і візуалізація, візуалізація і ще раз візуалізація ідей :)

Блог в дорозі вести не буду, принаймні регулярно. Якщо чесно не думав, що це буде комусь цікаво, але знайшлось кілька людей, які ще до поїздки попросили звіт з мандрівки. Все буде, а взимку, вочевидь, буду годувати френдів фотографіями і замальовками :)

Вйо!  • 1
ну щасливої дороги! )))

Сараєво - маст сіі. Вибач, що не розписали Балкани, як обіцяли, але у випадку чого - питайте. Щасти

Сєрий, Ви супер-мега круті! Ти так розписав шо в мене самої вже емоційне збудження в очікуванні Вашої поїздки гг

вдалої подорожі!;)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account