hiking, hitch hiking, hitch hitch hiking


Previous Entry Share Next Entry
Польський візовий центр йок?
mcheetan
20 днів не можу записатись на подачу документів до польського візового центру в Івано-Франківську. Дзвоню досить часто, іноді по кілька разів на день. Відповідь завжди одна - вільних днів нема, передзвоніть пізніше. Коментувати ситуацію у візовому центрі відмовляються.
Разом з тим в ларьку за кутом візового центру можна без проблем стати на чергу. Просять 500 грн.
Цікаво чи комусь вдавалось призначити день подачі документів за останні 20 днів (якщо так, то підкажіть в який спосіб). Дякую!

  • 1
а візовый центр не пробував? у Львові є, послуга дешевша, ніж 500 грн.
http://www.e-konsulat.if.ua/%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9+%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80+%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2.html

ти неуважно читав) я 20 днів дзвоню у візовий центр. без шансів.

ясно шо дешевше. бо якщо я баригам дам 500, то у візовому центрі я всеодно стандартну таксу заплачу (200 грн + 35 євро)

якось дивно. минулого літа пішов в консулят, говорив з зам. консула - нам також терміни горіли - нас відправили в візовий центр, бо допомогти не могли. там дали грошей чітко по касі, за годину відстояли всі черги і здали документи. за тиждень отримали паспорти з візами, без проблем. не зняю, як на тепер, але ЧЕРГА в консулят, в візовий центр так, чергочка.

та бардак у них там. по ходу нема черги в візовий. тобто взагалі. бо за 20 днів я б точно записався. мабуть взагалі перестали записувати.

питання в тому, як ви без запису у візовий центр просокчили? ))

нам сказали, що номер при вході дають, але додатково зам. консула передзвонювала в віз. центр. при вході сказали прізвище, але люди поруч на морозі заходили та при вході біля терміналів реєструвалися у клерків, в порядку живої черги. не було ажіотажу, всім друкували номерки.

зараз живої черги нема. ходили - не пускають.

у мене дежавю) 20 днів дзвоню.

тоді зміст самого центру втрачається:(
принцип був - за бабло скоро і немає черги.

ні, зміст в тому, щоб не їхати у Львів (Київ) на подачу доків. а скоро в моєму випадку ніколи не виходило. але я давно планую всі подорожі вперед, тож мені не критично. головне, щоб механізми працювали...

посольство в Києві, але консуляти є також в Харкові, Одесі, Луцьку. окрім столиць політичної та культурної, канєшна. а візові центри - окрема структура, комерційна. їхня недієздатність лякає. або їх приватизують, або наїхали, що майже однаково.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account